Çmimi 80,000 $ 61.600 & euro;
2.5 mln. Rubla
ru uk en fr de ca sq it eu bs bg be af ar az ms mg
Автолидер
kategori Auto Katalog  

2013 audi s3 8V


2015-12-22 02:30:51

2013 Audi S3 8V
Çmimi 80,000 $ 61.600 & euro;
2.5 mln. Rubla
Shpejtësia maksimale e 250 km/h
155 mph
Nxitimi në 100 km/h 5.1 sekonda
Prodhimit motor 300 hp. faqe
221 kW, 380 N/m në 2500 rev/min.
Kapaciteti specifik i 215 litra. a./m
4,65 kg për 1 litër. faqe
Sasia dhe lloji i motorit 1984 cc
2 litër drejt 4
Pesha e automjeteve 1395 kg
Drive AWD Fuqia 151 litra për litër. faqe 2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V
2013 Audi S3 8V

Artikuj që kanë lidhje

 2011 Mercedes Benz SLR McLaren Wheelsandmore 722 epokal
 2013 Ferrari 458 Italia Wheelsandmore zezë Faza 2
 2013 McLaren mp4 12c merimangë Gemballa gt
 2010 Porsche 911 turbo speedart BTR 2650 Evo
 

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre