ru uk en fr de ca sq it eu bs bg be af ar az ms mg
Автолидер

1   2     >>  
kategori LAJME  

BMW ndaloi prodhimin e reja I-modele.

BMW i3

Prodhuesit BMW kanë vendosur që të pezullojë përkohësish


Në SHBA, ka zhvilluar një sistem të karburantit robotik.

Bowser

Në SHBA, dy kompanitë: Husky, i cili zhvillon pajisj


Peugeot 308 do të jetë më e fuqishme.

Peugeot-308

Fuqia e motorit të ri


Audi miratuar zyrtarisht prodhimin serik të Q1 ri model.

Audi Q1

Ne kemi raportuar më parë se kompania ka ndërmend për l


Volvo është duke planifikuar një makina masive provë me autopilot.

Volvo

Kompania është duke përgatitur një test të madh të sistemit aut


makinë Floating James Bond ka gjetur zotërinë e tij të re.


Electric fituar popullaritet në Rusi.

Popullariteti Electric fiton popullaritet në Rusi


Поделиться

1   2      >>      

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre