Çmimi 150,000 $ 115.500 & "/>
ru uk en fr de ca sq it eu bs bg be af ar az ms mg
Автолидер
kategori Auto Katalog  

2011 Porsche Cayman r


2016-11-10 17:37:13


Çmimi 150,000 $ 115.500 & euro;
5 milion. Rubla
Shpejtësia maksimale e 282 km/h
175 mph
Nxitimi në 100 km/h 4,9 sekonda
Prodhimit motor 330 l. faqe
243 kW, 370 N/m në 4750 rev/min.
Fuqia specifike prej 255 litra. a./m
3,92 kg për 1 litër. faqe
Sasia dhe lloji i motorit 3436 cc
3.4 litër horizontale-6
Pesha e automjeteve 1295 kg
Drive Fuqia RWD për litër 96 litra. faqe

Поделиться

Artikuj që kanë lidhje

 2011 Maserati quattroporte novitec tridente
 1968 Dodge ngarkues r t 426 hemi
 2012 Lamborghini Gallardo lp620 4 superleggera Wheelsandmore
 1990 Jaguar XJR 15
 

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre